© כל הזכויות שמורות 2018

x

מה ניש?

לא רוצה לעכב אותך אבל מגיעה לך הטבה! בדיקת נראות למותג שלך במתנה! לפרטים לחץ כאן
קבל הצעת מחיר

טוב שעצרתם

מי אנחנו?

הוקמנו מתוך ההבנה שאנחנו נמצאים בעידן שבו הכל נמצא ברשת, שמתקדמת ומתפתחת באופן מתמיד ומתוך הרצון לעזור לעסקים להיות חלק מהעולם המופלא הזה: להתקדם, להיחשף ולהיטמע בו. המרכז הישראלי לעידוד עסקים ברשת שם לעצמו למטרה לקדם ולעודד עסקים קטנים וגדולים כאחד להצטרף לרשת האינטרנטית ולתת להם את כל הכלים על מנת להצליח ולהפוך את הוירטואלי – למוחשי.

בנינו עבור הלקוחות שלנו מעטפת של 360 הנותנת מענה כולל תחת קורת גג אחת החל משלב הקמת האתר, דרך תחזוקתו הכוללת דומיין, אחסון, גיבוי, תמיכה ועד התאמת האתר למכשירים החכמים. כמו כן קידום אתרים בגוגל וברשתות החברתיות וכן כלים נוספים כמו אפליקציות, סיורים וירטואלים ועוד.

אנחנו רואים חשיבות רבה לשיתוף הפעולה בנינו לבינך, הלקוח ולכן אנחנו שומרים על קשר הדוק לאורך כל תהליך ושלבי הבנייה. כל הזמן אנחנו ממשיכים להתקדם ולהתעדכן בחידושים השונים, וכמובן גם לעדכן אותך הלקוח. אנחנו תמיד נהיה זמינים גם לאחר מכן, לכל שאלה או התייעצות.

אנחנו מאמינים באיפיון נכון, משתנה ומותאם עבורך, עבור העסק שלך והצרכים האינדיבידואליים שלך. על שילוב מנצח זה, שירות ויחס אישי, קידמה, טכנולוגיה ויצרתיות מתנוססת חותמת האיכות שלנו, אנחנו מזמינים אותך להצטרף.

לא תאמין כמה זה פשוט ונוח.

איפה אנחנו נמצאים? CLICK FOR GOOGLE MAP